ODKUP NEMOVITOSTI

Prodejte svoji nemovitost rychle a spolehlivě

KOUPÍME VAŠI NEMOVITOST FORMOU NÁJMU

Vítejte u WIV group, Vašeho důvěryhodného partnera pro okamžitý odkup (nebo výkup) nemovitostí. Chápeme, že život je plný neočekávaných zvratů a někdy se můžete ocitnout v situaci, kdy potřebujete rychle, bezpečně a bez zbytečných komplikací prodat Vaši nemovitost.

 

Ať už je to kvůli vyplacení partnera ve firmě, příliš vysoké splátce hypotéky, okamžité potřebě peněžních prostředků, majetkovému vypořádání při rozvodu, nebo jakémukoli jinému důvodu, jsme tady, abychom Vám pomohli vyřešit Vaši specifickou situaci. Umíme řešit i situaci, kdy Vaše nemovitost má na sobě věcné břemeno, zástavní či předkupní právo, které by mohly bránit hladké transakci.

JAKÝ JE NÁŠ POSTUP?

Koupíme Vaši nemovitost a vyřešíme financování

Odkoupíme nemovitost od Vás, přičemž peníze Vám převedeme na účet během několika dní. Naše služby však tím nekončí. Zajistíme splacení Vašich dluhů a provedeme úklid v katastru nemovitostí. Vaši nemovitost nakoupíme z vlastních zdrojů, nebo zprostředkujeme nákup Vaší nemovitosti pro jednoho z našich investorů.

Nadále bydlíte ve Vaší nemovitosti

Vy, jako bývalý majitel, můžete v objektu nadále žít jako nájemník, přičemž nám, nebo investorovi, budete pravidelně odvádět měsíční nájem. Jakmile se Vaše finanční situace stabilizuje a budete opět stát pevně na vlastních nohách, pomůžeme Vám s financováním, abyste mohl/a svůj dům odkoupit zpět a stát se znovu jeho právoplatným vlastníkem.

Průběh procesu je jednoduchý

Za prvé, Vaši nemovitost, která je již ve vlastnictví naší společnosti, můžeme financovat pomocí dlouhodobého úvěru od banky. Tento úvěr pak budete splácet Vy jako nájemník. Za druhé, pro Vás jako původního majitele můžeme ihned zajistit alternativní způsob financování. Tímto způsobem vyrovnáváme naše vlastní finanční prostředky a prostředky našich investorů, aby je bylo možné efektivně využívat do budoucna.

PROČ SPOLUPRACOVAT S WIV GROUP?

RYCHLOST

Umožňujeme Vám rychlý prodej nemovitosti, již do několika dní.

BEZPEČNOST

Zajišťujeme kompletní servis a transparentnost během celého procesu.

FLEXIBILITA 

Přizpůsobíme se Vašim potřebám a nabídneme řešení na míru.

ZKUŠENOSTI 

Máme dlouholeté zkušenosti s odkupem nemovitostí a sprostředkováním investičních příležitostí.

Komplexní podpora a poradenství

Jste připraveni prodat Vaši nemovitost rychle a bez problémů? Kontaktujte nás již dnes anebo zanechte nám Váš kontakt ve formuláři níže a my se Vám ozveme. Společně zanalyzujeme Vaši situaci a zjistíme, jak Vám můžeme pomoci. Čekáme na Vaši zprávu!

Daniel Vlček

Ředitel projektové realizace v Česku