F.A.Q

Odpovídáme na Vaše časté dotazy

Bezpečnost našich investorů je pro nás na prvním místě. Pohybujeme se v nemovitostním segmentu, který již sám o sobě dlouhé desetiletí znamená stabilitu. Základní kapitál společnosti je 6 mil. Kč. V současné době máme v portfoliu přes 150 nemovitostí, které odkupujeme pod tržní cenou v celkové hodnotě více než 460 mil. Kč. Podíl cizího kapitálu skupiny na celkovém majetku udržujeme pod 50 %.

Standardně to není možné, protože s penězi pracujeme co nejefektivněji v jasně stanoveném období. Na druhou stranu, jsme pořád lidi a chápeme, že občas život přinese situace, které by nikdo z nás nečekal. V takových případech se snažíme vyjít vstříc.

Celkovou zadluženost skupiny, tedy podíl cizího kapitálu na celkovém ocenění majetku, udržujeme pod 50 %. V případě, že bychom se rozhodli splatit všechny naše závazky (jako bankovní, tak od privátních investorů), zůstane nám více než než 50 % vlastního majetku.

Ano, je to zákonná povinnost a veškeré účetní výkazy mateřských firem Wolf Trade, Impresario Group a VERUM capital jsou zveřejněny na portálu Justice.cz. WIV group vznikl spojením těchto entit v roce 2022. Z toho důvodu se za závazky společnosti zaručuje svým majetkem mateřská společnost Wolf Trade, s. r. o.

V současné době je v majetku společnosti přes 50 nemovitostí, z čeho je však i několik bytových domů. V přepočtu na jednotlivé byty a rodinné domy tak naše portfolio čítá přes 150 nemovitostí.

Aktuální hodnoty nemovitostí pravidelně přeceňujeme. Podle posledních odhadů, celková tržní hodnota majetku naší skupiny je 520 mil. Kč.

Spočítejte si svůj výnos

Kolik chcete investovat?
0
10000 5000000
Na kolik let?
0
1 10
Měsíční výplata
0
Celkový výnos:
0

*Jedná se o hrubý výnos před zdaněním 15% srážkovou daní.

Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat