VLASTNÍ DEVELOPMENT

Díky dlouholetým zkušenostem naší skupiny se developmentem a stavebnictvím na Slovensku,

je pro nás tato lokalita velice zajímavá, s ohledem na měnovou diverzifikaci i rozmanitost našeho nemovitostního portfolia. Z vlastního kapitálu a ve spolupráci s podílovými investory, kteří s námi do projektů vstupují jako partneři, odkupujeme rozsáhlé pozemky se skrytým potenciálem. Specifikem našich aktivit na Slovensku je proces prodědění, díky kterému se dokážeme dostat i k těžko přístupným pozemkům a nalézt v nich skrytý potenciál.

Zaměřujeme se na rezidenční pozemky, určené územním plánem pro výstavbu rodinných a bytových domů. Jedná se o krátkodobé projekty, s investičním horizontem maximálně do dvou let, v závislosti na jejich komplexnosti a nutnosti zapojení úřadů.

Jak to celé funguje?

0

NAJDEME VHODNÝ POZEMEK

Díky rozsáhlé síti kontaktů, napojení na stavební úřady a dlouhodobým obchodním vztahům s našimi partnery vybereme vhodný pozemek ke koupi. Pozemek je zpravidla složený z několika menších parcel, které v prvním kroce musíme zcelit.

0

NA POZEMKU ZAČNEME PRACOVAT

Tento bod je značně individuální a záleží také na charakteru pozemku. V některých případech žádáme o změnu územního plánu, vydání stavebního povolení, jindy přímo sami začínáme výstavbu.

0
PŘIPRAVÍME POZEMEK K PRODEJI

Většinu našich pozemků ve vhodnou dobu prodáváme. Rozsáhlé stavební pozemky rozdělíme na jednotlivé parcely a včetně vypracovaného projektu prodáváme koncovým klientům. Jsou ale také situace, kdy pozemek jako celek prodáme developerovi.

0
ŘÍDÍME NĚKOLIk PROJEKTŮ SOUČASNĚ

Díky sehranému týmu odborníků a dlouholetým vazbám na investory jsme schopni simultálně rozvíjet několik aktivit a tím zajistit udržitelný růst a vyrovnané cashflow.

Naše projekty

Máte zájem spolupracovat?

Chcete se dozvědět více o našich aktivitách? Hledáte vlastní pozemek pro Váš projekt nebo se rozhlížíte po ideální investiční příležitosti? Zanechte nám kontakt níže a my se Vám rádi ozveme s nezávaznou konzultací.