Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
Slovenčina (Slovakia)

O NÁS

WIV group je nemovitostní skupina, která vznikla propojením tří silných subjektů

 

Prvním z nich je mateřská společnost Wolf Trade, jejíž expertíza je v nákupu funkčních nemovitostí, které dokážeme od majitelů okamžitě odkoupit. S majiteli dále pracujeme a pomáháme jim vyřídit financování pro zpětný nákup nemovitosti. Druhým subjektem je Impresario Group. Přední expert na poli developmentu, staveb, realizace a realitních projektů na Slovensku, kde nakupujeme rozsáhlé stavební pozemky, na kterých dále pracujeme. Třetí partnerskou společností je skupina VERUM capital, která je několikaletým odborníkem v oblasti investic, finančních analýz a ekonomických kalkulací jednotlivých projektů.

  • „Silný tým tvoří silné osobnosti. Sílou každého z nás je náš tým.“

    „Silný tým tvoří silné osobnosti. Sílou každého z nás je náš tým.“

NÁŠ TÝM

Velké věci můžete dělat jen tehdy, když máte kolem sebe ty správné lidi. Nejsme žádný zkostnatělý korporát, ale živý organismus, s několika divizemi. Jedna z nich se věnuje nákupu nemovitostí v České republice, druhá připravuje financování projektů, další mají na starosti development na Slovensku, marketing, obchod, právní nastavení, účetní problematiku, správné nastavení procesů a další. Každý klíčový článek dokáže fungovat autonomně, protože ví, co je jeho “klobouk” a jaká je jeho úloha ve firmě. Sledujeme společnou vizi, fáze projektů sdílíme napříč všemi odděleními a snažíme se, aby každý jednotlivec objevil své PROČ a dokázal přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí.

poznejte jednotlivé členy
Jaroslav Ragas
Ředitel projektové realizace na Slovensku

Jaroslav je se svými zkušenostmi zodpovědný za vyhodnocení vhodnosti nemovitosti, kontrolu studie proveditelnosti, záměru a zajišťuje dohled následné realizace.

Ondřej Šaier
finanční a ekonomický ředitel

Ondřej má dlouholeté zkušenosti z bankovnictví se správou kapitálu. Proto má zodpovědnost za ekonomiku každého projektu, plánuje finanční strategii a připravuje nemovitost pro prodej. Vede také jednání s privátními a institucionálními investory.

Ing. Jakub Flek, MSc.
Obchodní a marketingový ředitel

Jakub je zodpovědný za financování jednotlivých projektů, nastavuje kooperaci s investory a finančně poradenskými skupinami. Jeho úkolem je také řízení marketingových aktivit.

Daniel Vlček
Ředitel projektové realizace v Česku

Daniel se specializuje především na vyhledávání investičních příležitostí v rámci nemovitostí. Díky dlouhodobým zkušenostem v oboru je jeho úkolem správně analyzovat konkrétní  případy a následně je realizovat.

Marek Fischer
Obchodní manažer
Adéla Šašinková
Marketingová manažerka
Kristýna Hudková
Back office manažerka
Kateřina Kuba
Projektová manažerka
Sára Gažiová
Office manažerka
Petrana Erdelská
Junior marketing konzultantka
Jakub Konečný
obchodník
Tereza Šotnarová
asistentka back office
Chceš se stát součástí?