O NÁS

WIV group je nemovitostní skupina, která vznikla propojením tří silných subjektů

 

Prvním z nich je mateřská společnost Wolf trade, jejíž expertíza je v nákupu funkčních nemovitostí, které dokážeme od majitelů okamžitě odkoupit.

S majiteli dále pracujeme a pomáháme jim vyřídit financování pro zpětný nákup nemovitosti. Druhým subjektem je Impresario Group. Přední expert na poli developmentu, staveb, realizace a realitních projektů na Slovensku, kde nakupujeme rozsáhlé stavební pozemky, na kterých dále pracujeme. Třetí partnerskou společností je skupina VERUM capital, která je několikaletým odborníkem v oblasti investic, finančních analýz a ekonomických kalkulací jednotlivých projektů.

„Silný tým tvoří silné osobnosti.
Sílou každého z nás je náš tým.“

„Silný tým tvoří silné osobnosti. Sílou každého z nás je náš tým.“

NÁŠ TÝM

Velké věci můžete dělat jen tehdy, když máte kolem sebe ty správné lidi. Nejsme žádný zkostnatělý korporát, ale živý organismus, s několika divizemi. Jedna z nich se věnuje nákupu nemovitostí v České republice, druhá připravuje financování projektů, další mají na starosti development na Slovensku, marketing, obchod, právní nastavení, účetní problematiku, správné nastavení procesů a další. Každý klíčový článek dokáže fungovat autonomně, protože ví, co je jeho kompetence a jaká je jeho úloha ve firmě. Sledujeme společnou vizi, fáze projektů sdílíme napříč všemi odděleními a snažíme se, aby každý jednotlivec objevil své PROČ a dokázal přijmout zodpovědnost za svá rozhodnutí.

Ondřej Šaier

Jednatel, finanční ředitel

Ondřej má dlouholeté zkušenosti z bankovnictví se správou kapitálu. Proto má zodpovědnost za ekonomiku každého projektu, plánuje finanční strategii a připravuje nemovitost pro prodej. Vede také jednání s privátními a institucionálními investory.

Ing. Jakub Flek, MSc.

Obchodní ředitel

Jakub je zodpovědný za financování jednotlivých projektů, nastavuje kooperaci s investory a finančně poradenskými skupinami. Jeho úkolem je také řízení marketingových aktivit.

Daniel Vlček

Ředitel projektové realizace v Česku

Daniel se specializuje především na vyhledávání investičních příležitostí v rámci nemovitostí. Díky dlouhodobým zkušenostem v oboru je jeho úkolem správně analyzovat konkrétní případy a následně je realizovat.

Jaroslav Ragas

Jednatel, ředitel projektové realizace

na Slovensku

Jaroslav je se svými zkušenostmi zodpovědný za vyhodnocení vhodnosti nemovitosti, kontrolu studie proveditelnosti, záměru a zajišťuje dohled následné realizace.

Miroslav Račko

Technický ředitel

Miroslav je zodpovědný za veškeré stavební, přípravné a projektové práce v rámci pozemků naší skupiny. Sídlí přímo v Košicích, což mu umožňuje každý den zajišťovat stavební dozor nad pracovníky a vést naše realizační týmy na Slovensku.

Marek Fischer

Obchodní manažer

Jakub Konečný

Obchodník senior

Dominik Kučera

Key account manažer

Daniel Čapka

Junior obchodní konzultant

Jiří Žváček

Konzultant v oblasti nemovitostí

Adéla Šašinková

Marketingová manažerka

Mgr. Petrana Erdelská

PR manažerka

Bc. Silvie Molková

Správce sociálních sítí

Kristýna Hudková

Back office manažerka

Lucie Hývnarová

Back office asistentka

Monika Kuciánová

Klientská podpora

Sára Gažiová

Provozní manažerka

Sabina Adlerová

Asistentka obchodního ředitele

Bc. Jiří Doležel

Junior project manager

Ing. Nikola Kobzinková

Projektový specialista