Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
Slovenčina (Slovakia)

Investice do nemovitostí s výnosem 9 % ročně.

CHCI INVESTOVAT

SPOČÍTEJTE SI SVŮJ VÝNOS

Kolik chcete investovat?
0
100000 5000000
Na kolik let?
0
1 10
Měsíční výplata
0
Celkový výnos:
0

*Jedná se o hrubý výnos před zdaněním 15% srážkovou daní.

Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat

  PROČ ZHODNOCOVAT SVÉ PENÍZE S NÁMI?

  Zajištěno nemovitostmi

  Pohybujeme se ve stabilním sektoru nemovitostí, který díky možné nadcházející recesi nabírá silně růstový trend.

  Od 100.000 Kč

  Ne každý si může dovolit koupi investiční nemovitosti. My nabízíme přiležitost investice již od 100.000 CZK.

  Investice od 1 roku

  S námi se nemusíte upisovat na desítky let, ale můžete své peníze rychle zhodnotit již během jednoho roku.

  Pravidelná měsíční výplata

  Váš výnos Vám budeme vyplácet v pravidelných měsíčních intervalech. Zní to dobře? Neváhejte si ho spočítat v kalkulačce výše!

  ČEMU SE VĚNUJEME?

  Věnujeme se nákupu a správě nemovitostí. V průběhu několikaletého fungování na trhu jsme z vlastního kapitálu a za pomoci bank vybudovali portfolio řádově ve stovkách milionů korun.

  JAKÉ MÁME VÝSLEDKY?

  V současné době je přes 150 nemovitostí řádově ve stovkách milionů korun. Zadluženost skupiny nám za poslední rok klesla pod 50 %. Vzhledem k současné situaci, se na nás obrací stále více majitelů s žádostí o okamžitý prodej jejich nemovitosti.

  KOMU POMÁHÁME?

  Jsou to často podnikatelé, které negativně postihla pandemie, rozvádějící se páry, které si dělí svůj majetek, majitelé domů s příliš vysokými splátkami hypotéky a celá řada dalších. Jedno mají společné. Potřebují volné prostředky a dál ve své nemovitosti bydlet s možností si ji odkoupit od nás zpět.

  JAK S VAŠÍ INVESTICÍ PRACUJEME?

  1) OBRÁTÍ SE NA NÁS KLIENT

  Potřebuje naléhavě řešit svoji finanční situaci. Je to často podnikatel, kterého negativně postihla pandemie, rozvádějící se pár, který si dělí svůj majetek, majitel rodinného domů s příliš vysokými splátkami hypotéky a celá řada dalších.

  2) NECHCE PŘIJÍT O STŘECHU NAD HLAVOU

  Je to logické. Ve svém domově žije již několik let, vyrůstal v něm, nebo zde má dokonce rodinu. Připravíme pro klienta plán a nemovitost necháme nacenit bankovním odhadcem.

  3) NAVRHNEME SPOLEČNÉ ŘEŠENÍ

  Nemovitost si od klienta koupíme a ten dostane peníze do několika dnů na účet. Ve svém domově ale dál můžu bydlet, jako nájemník, stará se o ni a platí nám pravidelný měsíční nájem. V okamžiku, kdy se jeho situace zlepší, postaví se zpátky pevně na nohy, odkoupí si od nás svůj domov zpět, do osobního vlastnictví.

  4) BUDUJEME SILNÉ ZÁZEMÍ SPOLEČNOSTI

  Objekt ve vlastnictví společnosti zpětně profinancujeme bankou dlouhodobým úvěrem, který nám splácí nájemník. Vyvážeme si tak vlastní prostředky a peníze našich investorů, se kterými můžeme dál pracovat.

  Na Slovensku vdechujeme život pozemkům se skrytým potenciálem

  Primárně z vlastního kapitálu a ve spolupráci s podílovými investory, kteří s námi do projektů vstupují jako partneři, nakupujeme rozsáhlé pozemky. Máme unikátní know-how. Dokážeme nakupovat rozsáhlé stavební pozemky za bezkonkurenční ceny z dědických řízení, se kterými dále pracujeme a vytváříme lidem domovy.

  Tyto projekty jsou zpravidla realizované v průběhu jednoho až tří let, v závislosti na jejich komplexnosti a nutnosti zapojení úřadů.